Lijst contactpersonen

Functie Naam Telefoon E-mail
Predikant Ds. H. Klink 06 – 53 58 37 80 predikant@hervormdhoornaar.nl
Scriba Jos Koelewijn 06 – 46 10 60 17 scriba@hervormdhoornaar.nl
Ouderling Matthijs Bijl mhr.bijl@hotmail.com
Marinus Slingerland 06 – 12 82 96 26 slingerlanddienstverlening@gmail.com
Gerrit Vis ggjvis@gmail.com
Jos Koelewijn 06 – 46 10 60 17 joskoelewijn@hotmail.com
Ed van Boheemen 06 – 39 14 74 84 e.v.boheemen1974@gmail.com
Ouderling ouderenpastoraat Wim Verhaar 0183 – 58 25 32 wimenaartjeverhaar@hotmail.com
Jeugdouderling Marc van Leeuwen 0183 – 58 97 94 mavanleeuwen8@gmail.com
Diaken Allen diaconie@hervormdhoornaar.nl
Timo Groeneveld timogroeneveld539@gmail.com
Bram van Dijk 06 – 17 91 48 14 bramvandijk777@gmail.com
Dirk de Jager 06 – 10 27 98 23 boerjager@gmail.com
Ouderling Kerkrentmeester Laurent de Joode 06 – 29 39 63 12 laurentdejoode@kpnmail.nl
Kees Verspui 06 – 54 92 82 88 Kees@verveka-kalveren.nl
Alfred Hooikaas 06 – 22 5000 46 alfredhooikaas@solcon.nl
Koster Wim Burggraaf 0183 – 58 19 60 w.burg@me.com
Jerica Naaktgeboren 06 – 13 70 85 72 Jericajjf@kpnplanet.nl
Jannette van Dijk 06 – 39 32 23 64 jannettevandijk@hotmail.com
Jan Slappendel 0183 – 58 16 22 assbazeldijk@hotmail.com
Allen liturgie@hervormdhoornaar.nl
Organist Christian Boogaard 06 – 39 65 11 82 christianboogaard@gmail.com
Arie Buizert 0183 – 56 16 85 buizertarie@gmail.com
Bram Walleboer  – bram.waleboer@outlook.com
Catechese Ds. H. Klink 0183 – 58 13 21 predikant@hervormdhoornaar.nl
Clubs Marc van Leeuwen 0183 – 58 97 94 mavanleeuwen8@@gmail.com
Vakantiebijbelclub Marieke Koopman 0183 – 82 26 33 vbwhoornaar@outlook.com
Contactcommissie Ria Verspui 0184 – 65 15 03 riaverspui@live.nl
Jantine Kraaijveld 06 – 29 49 69 19
Anne-Marie Mulder 06 – 36 29 50 53
Nel Wonink 0183 – 58 95 40 nel@woninkwarmte.nl
Evelien van Zee 0183 – 56 34 36 wim.evelienvanzee@gmail.com
Agatha van Donk 0183 – 58 29 41 agatha.vandonk@gmail.com
Arie de Wit
Lena de Kreij 0183 – 58 12 94 wim-lena@zonnet.nl
Corrie Roodhorst 0183 – 58 21 11 j.roodhorst3@kpnplanet.nl
Wim Verhaar 0183 – 58 25 32 wimenaartjeverhaar@hotmail.com
Adrie Vogelaar 0183 – 58 24 61 a3vogelaar@hotmail.com
Leni Schaap 0183 – 58 17 52 bram.leni.schaap@live.nl
Teuni van Boheemen 0183 – 58 16 76 t.boheemen@hetnet.nl
Diaconale hulpdienst Hannie de Jager 06 – 12 21 04 09 hanniedejagervanandel@gmail.com
Kerkbuurt Kleis Bervoets 06 – 47 77 21 05 kleis.bervoets@gmail.com
Nicole Versteeg 06 – 49 35 04 61 cnversteeg@gmail.com
Rolinka Slingerland 06 – 52 83 53 35 slingerlanddienstverlening@gmail.com
Website Marc van Leeuwen 0183 – 58 97 94 mavanleeuwen8@gmail.com

Meest recente berichten

  1. Gemeentenieuws week 15 Reacties uitgeschakeld voor Gemeentenieuws week 15
  2. Kamp! Reacties uitgeschakeld voor Kamp!
  3. Gemeentenieuws week 14 Reacties uitgeschakeld voor Gemeentenieuws week 14
  4. Groot onderhoud orgel Reacties uitgeschakeld voor Groot onderhoud orgel