Lijst contactpersonen

Functie Naam Telefoon E-mail
Predikant Ds. H. Klink 0183 – 58 13 21 predikant@hervormdhoornaar.nl
Scriba Jos Koelewijn 06-46 10 60 17 scriba@hervormdhoornaar.nl
Ouderling Theo van Bruggen 0183 – 62 19 04 t.vbruggen@outlook.com
Marinus Slingerland 06 – 12 82 96 26 slingerlanddienstverlening@gmail.com
Gerrit Vis ggjvis@gmail.com
Jos Koelewijn 06 – 46 10 60 17 joskoelewijn@hotmail.com
Kees-Jan Boer 0183 – 58 80 06 keesjan.boer@gmail.com
Ouderling ouderenpastoraat Wim Verhaar 0183 – 58 25 32 wimenaartjeverhaar@hotmail.com
Jeugdouderling Marc van Leeuwen 0183 – 58 97 94 mavanleeuwen8@gmail.com
Diaken Allen diaconie@hervormdhoornaar.nl
Timo Groeneveld timogroeneveld539@gmail.com
Bram van Dijk 06 – 17 91 48 14 bramvandijk777@gmail.com
Dirk de Jager boerjager@gmail.com
Ouderling Kerkrentmeester Laurent de Joode 06 – 29 39 63 12 laurentdejoode@kpnmail.nl
Kees Verspui
Kees@verveka-kalveren.nl
vacant
Koster Meya Fousert 06 – 57 39 91 24 fam.fousert@gmail.com
Wim Burggraaf 0183 – 58 19 60 w.burg@me.com
Jan Slappendel 0183 – 58 16 22 assbazeldijk@hotmail.com
Allen liturgie@hervormdhoornaar.nl
Organist Christiaan Boogaard 0184 – 63 14 42 christianboogaard@gmail.com
Arie Buizert 0183 – 56 16 85 buizertarie@gmail.com
Bram Walleboer  – bram.waleboer@outlook.com
Catechese Ds. H. Klink 0183 – 58 13 21 predikant@hervormdhoornaar.nl
Club groep 3/4 Rinda van Bruggen 0183 – 62 19 04 fa.vanbruggen@solcon.nl
Club groep 5/6 Martine Trouwborst martine@huizetrouwborst.nl
Club groep 7/8 Marlous Burger
Club 12-15 jaar Marc van Leeuwen 0183 – 58 97 94 mavanleeuwen8@@gmail.com
Club 15+ Bram van Dijk 06 – 17 91 48 14 bramvandijk777@gmail.com
Vakantiebijbelclub Marieke Koopman 0183 – 82 26 33 vbwhoornaar@outlook.com
Contactcommissie Ria Verspui 0184 – 65 15 03 riaverspui@live.nl
Jantine Kraaijveld 06 – 29 49 69 19
Anne-Marie Mulder 06 – 36 29 50 53
Nel Wonink 0183 – 58 95 40 nel@woninkwarmte.nl
Evelien van Zee 0183 – 56 34 36 wim.evelienvanzee@gmail.com
Agatha van Donk 0183 – 58 29 41 agatha.vandonk@gmail.com
Floor de Bruijn 0183 – 58 27 47
Lena de Kreij 0183 – 58 12 94 wim-lena@zonnet.nl
Corrie Roodhorst 0183 – 58 21 11 j.roodhorst3@kpnplanet.nl
Wim Verhaar 0183 – 58 25 32 wimenaartjeverhaar@hotmail.com
Adrie Vogelaar 0183 – 58 24 61 a3vogelaar@hotmail.com
Leni Schaap 0183 – 58 17 52 bram.leni.schaap@live.nl
Teuni van Boheemen 0183 – 58 16 76 t.boheemen@hetnet.nl
Kerkbuurt Kleis Bervoets 0183 – 58 98 46 kleis.bervoets@gmail.com
Brigitta Damsteeg 0183 – 58 15 60
Rolinka Slingerland 06 – 52 83 53 35 slingerlanddienstverlening@gmail.com
Website Marc van Leeuwen 0183 – 58 97 94 mavanleeuwen8@gmail.com

Meest recente berichten

  1. Gemeentenieuws week 19 Reacties uitgeschakeld voor Gemeentenieuws week 19
  2. Gemeentenieuws week 17 Reacties uitgeschakeld voor Gemeentenieuws week 17
  3. Gemeentenieuws week 16 Reacties uitgeschakeld voor Gemeentenieuws week 16
  4. Kamp 2022 Reacties uitgeschakeld voor Kamp 2022
  5. Hulpactie Oekraïne Reacties uitgeschakeld voor Hulpactie Oekraïne
  6. Gemeentenieuws week 11 Reacties uitgeschakeld voor Gemeentenieuws week 11
  7. Gemeentenieuws week 10 Reacties uitgeschakeld voor Gemeentenieuws week 10