Lijst contactpersonen

Functie Naam Telefoon E-mail
Predikant Ds. H. Klink 0183 – 58 13 21 predikant@hervormdhoornaar.nl
Scriba Jos Koelewijn 06-46 10 60 17 scriba@hervormdhoornaar.nl
Ouderling Theo van Bruggen 0183 – 62 19 04 fa.vanbruggen@solcon.nl
Gerard Jongenelen 0183 – 58 10 63 g.w.jongenelen@outlook.com
Wim Verhaar 0183 – 58 25 32 wimenaartjeverhaar@hotmail.com
Jos Koelewijn 06 – 46 10 60 17 joskoelewijn@hotmail.com
Kees-Jan Boer 0183 – 58 80 06 keesjan.boer@gmail.com
Ouderling WoZoCo Goof de Jong 0183 – 58 22 40 dejonggoofdeli@gmail.com
Jeugdouderling Marc van Leeuwen 0183 – 58 97 94 mavanleeuwen8@gmail.com
Diaken Leendert Trouwborst kerkenraad@huizetrouwborst.nl
Bram van Dijk 06 – 17 91 48 14  bramvandijk777@gmail.com
Vacant
Ouderling Kerkrentmeester Laurent de Joode 06 – 29 39 63 12 laurentdejoode@solcon.nl
Cor Pronk 06 – 46 37 24 00 c.pronk@hotmail.nl
Gerard van Oenen 06 – 51 21 29 86 gerard@neneo.nl
Koster Meya Fousert 0183 – 58 27 30 fam.fousert@gmail.com
Wim Burggraaf 0183 – 58 19 60 w.burg@me.com
Jan Slappendel 0183 – 58 16 22 assbazeldijk@hotmail.com
Allen liturgie@hervormdhoornaar.nl
Organist Christiaan Boogaard 0184 – 63 14 42 christianboogaard@gmail.com
Arie Buizert 0183 – 56 16 85 a.buizert@hccnet.nl
Bram Walleboer  – bram.waleboer@outlook.com
Catechese Ds. H. Klink 0183 – 58 13 21 predikant@hervormdhoornaar.nl
Club groep 3/4 Rinda van Bruggen 0183 – 62 19 04 fa.vanbruggen@solcon.nl
Club groep 5/6 Martine Trouwborst martine@huizetrouwborst.nl
Club groep 7/8 Marlous Burger
Club 12-15 jaar Marc van Leeuwen 0183 – 58 97 94 mavanleeuwen8@@gmail.com
Club 15+ Bram van Dijk 06 – 17 91 48 14 bramvandijk777@gmail.com
Vakantiebijbelclub Marieke Koopman 0183 – 82 26 33 vbwhoornaar@outlook.com
Contactcommissie Ria Verspui 0184 – 65 15 03 riaverspui@live.nl
Els Mes 0183 – 58 20 77 elsmes59@gmail.com
Deli de Jong 0183 – 58 22 40 dejonggoofdeli@gmail.com
Nel Wonink 0183 – 58 95 40 nel@woninkwarmte.nl
Evelien van Zee 0183 – 56 34 36 wim.evelienvanzee@gmail.com
Agatha van Donk 0183 – 58 29 41 agatha.vandonk@online.nl
Floor de Bruijn 0183 – 58 27 47
Lena de Kreij 0183 – 58 12 94 wim-lena@zonnet.nl
Corrie Roodhorst 0183 – 58 21 11 j.roodhorst3@kpnplanet.nl
Wim Verhaar 0183 – 58 25 32 wimenaartjeverhaar@hotmail.com
Meya Fousert 0183 – 58 27 30 Fam.fousert@gmail.com
Adrie Vogelaar 0183 – 58 24 61 a3vogelaar@hotmail.com
Leni Schaap 0183 – 58 17 52 bram.leni.schaap@live.nl
Teuni van Boheemen 0183 – 58 16 76 t.boheemen@hetnet.nl
Marjan Buizert 0183 – 56 16 85 m.buizert13@gmail.com
Kerkbuurt Kleis Bervoets 0183 – 58 98 46 kleis.bervoets@gmail.com
Brenda Boer 0183 – 58 80 06
Website Leen Wigmans 0183 – 58 23 96 leen.wigmans@gmail.com
Marc van Leeuwen 0183 – 58 97 94 mavanleeuwen8@gmail.com

Recente berichten

  1. Gemeentenieuws week 9 Reacties uitgeschakeld voor Gemeentenieuws week 9
  2. Gemeentenieuws week 6 Reacties uitgeschakeld voor Gemeentenieuws week 6
  3. Gemeentenieuws week 5 Reacties uitgeschakeld voor Gemeentenieuws week 5
  4. GEMEENTEONTBIJTBUFFET ZONDAG 16 FEBRUARI Reacties uitgeschakeld voor GEMEENTEONTBIJTBUFFET ZONDAG 16 FEBRUARI
  5. Clubleiding gezocht! Reacties uitgeschakeld voor Clubleiding gezocht!